Coordinates of this location not found
Logo MotoTeam poziome

MotoTeam jest jedną z nielicznych firm na lokalnym rynku, dysponuje specjalistycznymi maszynami i znajomością branży motoryzacyjnej.

Dane kontaktowe

Adres: Lipnica 65, 87-207 Dębowa Łąka

Telefon: (+48) 534 200 850

Emial: mototeam.lipnica@gmail.com

Oferta

 • Planowanie powierzchni głowicy i bloków
 • Sprwdzanie szczelności płaszcza wodnego
 • wymiana prowadnic
 • Naprawa gwintów
 • Spawanie głowic w aluminium i żeliwie
 • Wymiana tulei pod pompo-wtryskiwacze
 • Honowanie bloku
 • Szlif wału karbowego
 • Wymiana tulejek na wałku rozrządu

Skontaktuj się z nami!

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż: administratorem danych jest MotoTeam z siedzibą w Lipnicy 65, 87-207 Dębowa Łąka. Dane podawane w formularzu przetwarzane są wyłącznie w celu udzielenia informacji zwrotnej osobie wypełniającej formularz. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy MotoTeam. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie usprawiedliwiony interes administratora danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia przez MotoTeam informacji zwrotnej. Dane będą przetwarzane przez okres prowadzenia korespondencji związanej z wypełnieniem formularza oraz prowadzenia czynności związanych z treściami i danymi przekazanymi w formularzu, przez osobę, której dane dotyczą. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Każda osoba ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych jej dotyczących narusza obecnie obowiązujące przepisy prawa krajowego oraz przepisy unijnego rozporządzenia RODO. Podane w formularzu dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będę profilowane. Podane w formularzu dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują ją Polityka prywatności Google i Warunki korzystania z usługi

  Więcej niż Biznes
  OWES
  TŁOK
  Loga unijne

  Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Spójności w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

  ©2022 MOTOTEAM. Wszystkie prawa zastrzeżone.